Hipp 1, mleko modyfikowane w proszku, 300 g
14.08 zł

Hipp 1, mleko modyfikowane w proszku, 300 g

Hipp 1, mleko modyfikowane w proszku, 300 g
Ostatnia cena produktu
14.08 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Niemowlęta, które nie są karmione piersią lub są karmione w ten sposób tylko częściowo, potrzebują specjalnego pokarmu, który jest zbliżony do wzorca jakim jest mleko matki. Mleko HiPP 1 BIO zostało stworzono specjalnie, alby zaspokoić szczególne potrzeby żywieniowe najmłodszych dzieci. Do jego produkcji użyto składników pochodzących z atestowanych gospodarstw, działających zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Mleko HiPP 1 BIO dostarcza dziecku ważnych witamin, składników odżywczych i mineralnych. Zawiera białko adaptowane o składzie zbliżonym do białka zawartego w mleku matki. Mleko HiPP 1 BIO może być stosowane jako wyłączne pożywienie niemowląt lub też służyć jako dodatkowy pokarm. Na mleko modyfikowane HiPP 1 BIO można przejść z każdego mleka modyfikowanego dla niemowląt.

Hipp 1:

  • Nie zawiera cukru krystalicznego.
  • Zbliżone do wzorca mleka matki - zawiera białko adaptowane.
  • Zawiera wyłącznie laktozę.
  • Wzbogacone w żelazo.
  • Wyprodukowane ze składników ekologicznych - BIO.
  • Nie zawiera glutenu.
  • Lekkostrawne.


 

Skład

Serwatka słodka* z mleka częściowo odmineralizowana, odtłuszczone mleko*, oleje roślinne*, serwatka słodka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, laktoza*, fosforan wapnia, wodorotlenek wapnia, cytrynian potasu, witamina C, chlorek wapnia, chlorek potasu, mleczan żelazawy, siarczan cynku, niacyna, kwas pantotenowy, witamina E, witamina A, siarczan miedzi, tiamina, witamina B6, ryboflawina, jodan potasu, kwas foliowy, witamina K, biotyna, witamina D.
* składnik z rolnictwa ekologicznego

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h