Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

TENA Flex Plus Extra Large, pieluchomajtki, 30 szt.

TENA Flex Plus Extra Large, pieluchomajtki, 30 szt.

Opis

Pieluchomajtki z pasem mocującym TENA Flex to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.

Rozmiar: M - obwód wokół pasa: 105 - 153 cm

Działanie

Pieluchomajtki z pasem, pozwalają na łatwiejsze i wygodniejsze zmienianie oraz umożliwiają wygodne, dyskretne dopasowanie.

TENA Flex Plus mają anatomiczny kształt i zapewniają barierę ochronną przed przeciekaniem dzięki podwójnym wkładom chłonnym.

  • Pas Superfit pozwala na łatwe i szybkie zmienianie pieluchy. Wystarczy zapiąć pas wokół talii i przymocować przód wkładu anatomicznego do pasa.
  • TENA Flex mają w pełni oddychający materiał zewnętrzny, który pozwala na obieg powietrza.
  • Szybka absorpcja płynów i wsad o dużej chłonności zapewniają długotrwałą suchość
  • Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem dzięki systemowi Odour Neutralizer
  • Większe bezpieczeństwo w każdej pozycji - siedzącej, leżącej,stojącej = dzięki wewnętrznym barierkom ochronnym

Wskazania

Pieluchomajtki z pasem mocującym dla osób leżących lub niesamodzielnych ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus