Lecytyna 1200 mg Longvit, kapsułki, 30 szt
9.69 zł

Lecytyna 1200 mg Longvit, kapsułki, 30 szt

Lecytyna 1200 mg Longvit, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
9.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Lecytyna występująca w preparacie jest ważna dla każdej komórki. Substancje zawarte w lecytynie (fosfatydy) dodają błonie komórkowej "młodzieńczości", tzn. staje się ona bardziej elastyczna i jest w stanie dostarczyć komórce niezbędne ilości substancji. Ponadto lecytyna uważana jest za naturalne źródło choliny i inozytolu (witaminy B8). Ze względu na te właściwości szczególnie pozytywnie wpływa ona na organizm w wymienionych poniżej przypadkach.

Składniki

1200 mg lecytyny sojowej (zawierającej 732 mg fosfolipidów, które obejmują 226 mg fosfatydylocholiny i 108 mg fosfatydyloinozytolu).

Właściwości składników

Zażywanie lecytyny zalecane jest w następujących przypadkach: wzrost stężenia cholesterolu we krwi; osłabienie pamięci; występowanie długotrwałego stanu niepokoju, objawów depresji; występowanie zmian zwyrodnieniowo-wytwórczych lub zaburzeń systemu nerwowego; osłabienie czynności wątroby; przy podejmowaniu długotrwałego wysiłku fizycznego (np. sportowcy).

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VALENTIS
Szwajcaria
CH-6982 Agno-Lugano

Lecytyna 1200 Longvit - zastosowanie i działanie

Skład:

lecytyna sojowa

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w lecytynę

Wskazania:

Wzrost stężenia cholesterolu we krwi, osłabienie pamięci, występowanie długotrwałego stanu niepokoju, objawy depresji, występowanie zmian zwyrodnieniowo- wytwórczych lub zaburzeń systemu nerwowego, osłabienie czynności wątroby, przy podejmowaniu długotrwałego wysiłku fizycznego.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.