Zinaxin, kapsułki, 255 mg, 60 szt
43.18 zł

Zinaxin, kapsułki, 255 mg, 60 szt

Zinaxin, kapsułki, 255 mg, 60 szt
Ostatnia cena produktu
43.18 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

1 kapsułka: standaryzowany wyciąg z kłącza imbiru Zingiber Officinale 255mg.

Właściwości składników

Zinaxin zmniejsza dolegliwości bólowe, stan zapalny i obrzęk w objętych chorobą zwyrodnieniową stawach. Składnikiem farmakologicznie czynnym nie jest jednorodna substancją, ale zespół aktywnych składników (gingerole, zingerony, gingerdiole, gingerdiony oraz szogaole) pozyskiwanych nowatorską metodą ekstrakcji, która pozwala na transport w przewodzie pokarmowym w formie niezmienionej oraz gwarantuje maksymalnie dobrą absorbcję z przewodu pokarmowego i skuteczność terapeutyczną.

Zalecane dzienne spożycie

Osoby z przeciętną masą ciała - początkowo 1 kapsułka 2 razy dziennie na 20 - 30 min. przed posiłkiem, ze szklaną wody. Po ok. 4 tygodniach można dawkę zmniejszyć do 1 kapsułki 1x dziennie. Lek stosuje się w leczeniu przewlekłym. Osoby z dużą masą ciała mogą wymagać zwiększenia dawki leku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

FERROSAN
Koksowa 3
70-031 Szczecin