Zinaxin Ice, żel, 75 ml
Zinaxin Ice, żel, 75 ml
0.00 zł

Zinaxin Ice, żel, 75 ml

Zinaxin Ice, żel, 75 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Zinaxin ice - żel chłodzący - stawy w świetnej formie.

Skład według INCI

Biokompleks z kłącza imbiru Zingiberis officinalis i Alpina Galanga, MSM, wyciąg z mięty pieprzowej, olejek eukaliptusowy, alkohol denaturowany, karbomer E131.

Właściwości

Zawiera ekstrakt z kłącza imbiru, który ma działanie rozluźniające i kojące. Ekstrakt z imbiru wykorzystany w tych preparatach uzyskuje się w innowacyjnej, opatentowanej biotechnologii Lipo-Cap. Jest to system lipidowych mikrokapsułek, w których zostały zamknięte wszystkie aktywne składniki preparatu. Biotechnologia Lipo-Cap umożliwia ich właściwą ochronę i transport, dzięki czemu ich działanie jest skuteczne.
W żelu Zinaxin Ice ekstrakt z kłącza imbiru został wzbogacony o wyciąg z mięty pieprzowej i olejek eukaliptusowy. Unikalna formuła sprawia, że Zinaxin Ice natychmiast przynosi ulgę zmęczonym stawom, działa chłodząco i daje uczucie świeżości. Działa jak zimny okład, rozluźnia stawy, relaksuje i regeneruje zmęczoną skórę wokół nich.

Stosowanie

Niewielką ilość żelu nanieść i wsmarować w skórę w okolicy stawów. Stosować kilka razy dziennie. Do stosowania zewnętrznego.

Producent

FERROSAN
Koksowa 3
Szczecin
Cechy produktu
PRODUCENT