Moliform, pieluchy Plus (Hartm.), 30 szt
41.55 zł

Moliform, pieluchy Plus (Hartm.), 30 szt

Moliform, pieluchy Plus (Hartm.), 30 szt
Ostatnia cena produktu
41.55 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Pieluchy anatomiczne.

Nieprzepuszczająca wilgoci folia zewnętrzna ze wskaźnikiem wilgotności; zawiera superabsorbent neutralizujący nieprzyjemne zapachy; dopasowany anatomicznie kształt wkładu chłonnego z zakładkami wewnętrznymi zapobiegającymi przed wyciekaniem na boki; wkład chłonny z dodatkową warstwą w okolicy krocza oraz warstwą Dry Plus kierującą wilgoć do wnętrza wkładu i chroniącą przed zawilgoceniem; całkowite zabezpieczenie przed wyciekaniem dzięki wewnętrznym zakładkom oraz błękitnej barierze nieprzepuszczającej wilgoci znajdującej się w przedniej i tylnej części pieluchy.

Przeznaczone dla umiarkowanej inkontynencji. Wymiary pieluchy: 62 x 32,5 cm.

Wskazania

Pielęgnacja osób z problemem nietrzymania moczu i stolca, dzieki czterem różnym stopniom chłonności może być stosowany przy każdym stopniu nietrzymania moczu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h