Ido form Baby, proszek, 21 saszetek
22.57 zł

Ido form Baby, proszek, 21 saszetek

Ido form Baby, proszek, 21 saszetek
Ostatnia cena produktu
22.57 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat IDO-FORM BABY przeznaczony jest dla dzieci od 3-go miesiąca życia i starszych w celu uzupełnienia diety w bakterie probiotyczne oraz witaminy B1 i B6.

Składniki

(1 saszetka):
Lactobacillus rhamnosus GG 1 mld
Bifidobacterium animalis subs. lactis (BB12) 1 mld
Witamina B1 0,4 mg
Witamina B6 0,5 mg

Wykaz składników:
Ksylitol, izomalt- substancje słodzące, fruktooligosacharydy, celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium BB-12, aromat pomarańczowy, aromat malinowy, stearynian magnezu- substancja glazurująca, amorficzny dwutlenek krzemu- substancja przeciwzbrylająca, metyloceluloza- substancja glazurująca, kwas stearynowy- substancja glazurująca, witamina B1, B6.

Właściwości składników

Probiotyki: Lactobacillus rhamnosus GG oraz Bifidobacterium animalis subs. lactis wpływają korzystnie na układ pokarmowy, pomagają w uzyskaniu równowagi między różnymi rodzajami bakterii w jelitach oraz wzmacniają układ immunologiczny. Witaminy B1 i B6 wpływają na prawidłowe wykorzystanie białek, węglowodanów i tłuszczów z pożywienia.

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować zawartość jednej saszetki dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

FERROSAN
Koksowa 3
70-031 Szczecin