Bronchiol Plus, inhalator + sauna + Pinosol, 1 zestaw
35.67 zł

Bronchiol Plus, inhalator + sauna + Pinosol, 1 zestaw

Bronchiol Plus, inhalator + sauna + Pinosol, 1 zestaw
Ostatnia cena produktu
35.67 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Inhalatory domowe z grupy Bronchiol to proste urządzenia wspomagające leczenie chorób układu oddechowego w warunkach domowych. Charakteryzuje je prosta obsługa, łatwa dostępność i niska cena.

 

Skład

Zestaw elementów z różnymi końcówkami, ustnikami i sauną do odparowania olejków eterycznych, soli, ziół.
W zestawie znajdują się końcówki:
- usta-nos,
- nos,
- usta,
- nasadka sauna.
Do każdego zestawu dołączony jest olejek inhalacyjny Pinosol.

Działanie

Kuracja przynosi ulgę alergikom, umożliwia profilaktykę ochrony górnych dróg oddechowych. Odpowiednie zestawienie końcówek daje szerokie możliwości zastosowania według indywidualnych potrzeb oraz pozwala na efektywniejsze wykorzystanie działania odparowywanych preparatów. Sauna (1-7) umożliwia oczyszczanie i pielęgnację skóry twarzy oraz łagodne inhalacje.

Wskazania

Inhalator Bronchiol Plus, służy do łagodnych inhalacji. Stosowany może być przez osoby i dzieci powyżej 3 lat (pod kontrolą) przy łagodzeniu przebiegu:
- przewlekłych nieżytów gardła,
- noso-gardzieli,
- podrażnień,
- kataru,
- zatok.

Olejek Pinosol stosuje się pomocniczo w leczeniu kataru i innych chorób zapalnych błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej. Inhalacja może mieć pozytywny wpływ także w przypadku infekcji dróg oddechowych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h