Humavit Veno-Var, tabletki, 120 szt
12.79 zł

Humavit Veno-Var, tabletki, 120 szt

Humavit Veno-Var, tabletki, 120 szt
Ostatnia cena produktu
12.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat stanowi uzupełnienie normalnej diety w substancje korzystnie wpływające na ściany naczyń żylnych i włosowatych. Główne składniki preparatu  takie jak: wyciąg z nasion kasztanowca zawierający escynę, wspólnie z rutyną i witaminą C wzmacniając i uszczelniają ściany naczyń krwionośnych oraz usprawniają krążenie żylne. Szczególnie zalecany osobom posiadającym słabe i mało elastyczne naczynia krwionośne. W celu poprawy krążenia żylnego, redukcji obrzęków i uczucia "ciężkich nóg".

 


Składniki

4 tabletki preparatu zawierają w swoim składzie:
240 mg wyciągu z nasion kasztanowca, 48 mg rutyny i 48 mg witaminy C.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie 2 razy dziennie jednorazowo po 2 tabletki. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VARIA
Żwirki i Wigury 56b
43-190   Mikołów

Humavit Veno-Var - zastosowanie i działanie

Skład:

suchy wyciąg z nasion kasztanowca rutyna witamina C (kwas askorbinowy)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Angiologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki uszczelniające naczynia krwionośne

Wskazania:

Szczególnie zalecany osobom posiadającym słabe i mało elastyczne naczynia krwionośne. W celu poprawy krążenia żylnego, redukcji obrzęków i uczucia "ciężkich nóg".

Dawkowanie:

Doustnie. 2 razy dziennie po 2 tabletki, popijając wodą.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.