Diaval Caps, kapsułki, 60 szt
24.32 zł

Diaval Caps, kapsułki, 60 szt

Diaval Caps, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
24.32 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Diaval caps jest produkt, który korzystnie wpływa na regulację poziomu glukozy we krwi i jest zalecany dla diabetyków.

Czym jest DIAVAL caps?

DIAVAL caps to naturalny kompleks ekstraktów roślinnych, chromu i kwasu liponowego, który korzystnie wpływa na regulację poziomu glukozy we krwi i jest zalecany w przypadku wtórnych objawów cukrzycy
1. i 2. typu.
Skład preparatu DIAVAL caps odznacza się przede wszystkim kompleksowością działania. Chrom i zawarte ekstrakty roślinne charakteryzują się pozytywnym wpływem na poziom glukozy we krwi. Wraz z kwasem liponowym wykazują korzystne działanie w przypadku wtórnych objawów cukrzycy, dotyczących min. siatkówki oka, układu naczyniowego i nerwowego. Dzięki temu DIAVAL caps pomaga w polepszaniu jakości życia diabetyków. Skuteczność działania substancji czynnych przygotowanych w oparciu o naturalne źródła spełniających najostrzejsze wymogi jakościowe, potwierdzono podczas badań klinicznych przeprowadzonych w renomowanych instytucjach.

Jak DIAVAL caps pomaga?

Naturalne składniki DIAVAL caps uzupełniają się w swym działaniu, wpływając w ten sposób nie tylko na regulację glikemii, ale także na wtórnie uwarunkowane dolegliwości związane z cukrzycą.

Zawarte substancje czynne:

  • Zmniejszają poziom glukozy we krwi: Ekstrakty roślinne: Trigonellafoenum-graecum oraz Gymnema sylvestre wykazują wyraźne właściwości insulino-stymulacyjne i hipoglikemiczne. Ekstrakt Trigonella podwyższa poziom insuliny plazmowej, dzięki zawartości błonnika uczestniczy w zmniejszaniu poziomu glukozy we krwi.
  • Wykazują korzystne działanie w przypadku chorób towarzyszących cukrzycy: Chrom i kwas liponowy pozytywnie wpływają na metabolizm insulinowy i energetyczny.
  • Kwas liponowy jako ważny naturalny antyoksydant ma udział w obniżaniu stresu oksydacyjnego - jego wzrost jest łączony z cukrzycą, uważa się go za jedną z przyczyn późniejszego powstawania powikłań. Badania kliniczne opisują poprawę objawów polineuropatii i retinopatii cukrzycowej.
  • Trigonella foenum-graecum korzystnie oddziałuje na układ naczyniowy diabetyków. Badania kliniczne potwierdzają znaczące obniżenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi.


Dla kogo jest przeznaczony DIAVAL caps?

DIAVAL caps jako suplement diety jest przeznaczony dla wszystkich chorujących na cukrzycę 1. i 2. typu również dla osób, u których występują wtórne objawy cukrzycy. DIAVAL caps można stosować długotrwale.

Ostrzeżenia:
Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci. Niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
Preparat obniża poziom cukru we krwi.
Suplement diety nie stanowi substytutu zróżnicowanej diety.

Jak prawidłowo stosować DIAVAL caps?

Zażywa się 1 kapsułkę 2x dziennie, min. 30 minut przed posiłkiem. Popić odpowiednią ilością płynu.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Dlaczego skład DIAVAL caps jest wyjątkowy?

DIAVAL caps zawiera ekstrakty roślinne oraz inne składniki naturalne o potwierdzonej klinicznie skuteczności w obniżaniu poziomu glukozy we krwi oraz w łagodzeniu objawów wtórnych powikłań cukrzycy.Gurmar (Gymnema sylvestre) - Roślina indyjska używana do obniżania poziomu cukru we krwi. Mechanizm jej działania opiera się na bardziej efektywnym wykorzystaniu glukozy i zwiększonym przenikaniu cząsteczek insuliny przez błony komórkowe.

Kozieradka pospolita (Trigonella foenum graecum) - Wykorzystuje się ekstrakt z nasion bogatych w błonnik, saponiny i proteiny, które znacząco przyczyniają się do obniżania poziomu glukozy oraz cholesterolu we krwi. Ekstrakt z nasion kozieradki stosuje się pomocniczo w chorobach towarzyszących cukrzycy.

Kwas liponowy - Jeden z najważniejszych i najskuteczniejszych naturalnych antyoksydantów. Cukrzyca łączy się z podwyższonym stresem oksydacyjnym oraz obniżoną ochroną antyoksydacyjną, co często przejawia się późniejszym rozwojem powikłań związanych z cukrzycą. Kwas liponowy dzięki swym właściwościom i działaniu w znaczący sposób łagodzi objawy cukrzycy.

Składniki

1 kapsułka zawiera:
Gurmar Gymnema sylvestre (ekstrakt)     185 mg
Kozieradka pospolita Trigonella foenum graecum (ekstrakt)     90 mg
Kwas liponowy     95 mg
Polinikotynian chromu     100 μg
Substancje pomocnicze (żelatyna)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Diaval Caps - zastosowanie i działanie

Skład:

polinikotynian chromu kwas liponowy gurmar ekstrakt z nasion kozieradki

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Diabetologia

Działanie :

uzupełnia dietę w kwas alfa-liponowy uzupełnia dietę w chrom uzupełnia dietę w składniki obniżające poziom cukru we krwi

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na regulację poziomu glukozy we krwi. Preparat polecany dla diabetyków, u których występują wtórne objawy cukrzycy.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka 2 razy dziennie, minimum 30 minut przed posiłkiem. Popić odpowiednią ilością płynu. Preparat można stosować długotrwale.   Uwaga! Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.