Vitrum Sun, tabletki, 30 szt
11.83 zł

Vitrum Sun, tabletki, 30 szt

Vitrum Sun, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
11.83 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

1 tabletka:

 Składnik  Zawartość

 % zalecanej

 dziennej dawki

 Witamina E  10mg  100%
 Witamina C  60mg  100%
 Beta karoten  10mg  -
 Selen  0,015mg  -

 

Właściwości składników

Składniki preparatu: beta-karoten, witamina C, witamina E oraz selen należą do tzw. przeciwutleniaczy. Te trzy witaminy - beta-karoten, C i E wzajemnie uzupełniają się i wzmacniają swe działanie. Beta-karoten nadaje skórze ładny lekko brązowo-pomarańczowy odcień dzięki równomiernemu odkładaniu melaniny w naskórku. Witamina C wpływa na prawidłową syntezę kolagenu, chroni skórę przed działaniem słońca i starzeniem się. Witamina E jest niezbędna do ochrony beta-karotenu oraz pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji. Selen pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Zalecane dzienne spożycie

Preparat polecany jest młodzieży od 15 roku życia i osobom dorosłym. Jedna (1) tabletka w ciągu doby. Tabletkę należy popić wodą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

UNIPHARM
350 5th Ave Merchant Mall
10118 New York, Stany Zjednoczone

Vitrum Sun - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) selen witamina C (kwas askorbinowy) beta karoten

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Dermatologia i wenerologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki ułatwiające opalanie uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na wygląd skóry

Wskazania:

Preparat polecany jest osobom powyżej 15 roku życia w celu nadania skórze ładnego odcienia opalenizny, przyspieszenia opalania, utrzymania opalenizny. Polecany jest również w przypadku suchej, łuszczącej i skłonnej do przebarwień skóry, osobom korzystającym z solarium oraz z kąpieli słonecznych, osobom nadwrażliwym na promieniowanie słoneczne.

Dawkowanie:

Doustnie, jedna tabletka w ciągu doby. Tabletkę należy popić wodą. Preparat polecany jest młodzieży od 15 roku życia i osobom dorosłym.

Możliwe skutki uboczne:

U osób nadwrażliwych na składniki preparatu mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe oraz miejscowe skórne odczyny uczuleniowe.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, jesteś alergikiem. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.