Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Aquafresh szczoteczka 3-Way Head Medium, 1 szt

Aquafresh szczoteczka 3-Way Head Medium, 1 szt

  • Producent: SMITHKLINE BEECHAM
  • Typ preparatu:Środek do higieny i pielęgnacji
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie

Opis

Szczoteczka Aquafresh 3 –Way Head została stworzona by zapewnić jak najlepsze dotarcie do trudno dostępnych miejsc oraz więcej delikatności dla dziąseł podczas szczotkowania. Aquafresh 3-Way Head to nowe uczucie czystości dla zębów i dziąseł.

Twardość: średnia.
Kolor dobierany jest losowo.

Charakterystyka produktu

Trzy niezależnie pracujące główki, które idealnie dostosowują się do nieregularnych kształtów zębów i dziąseł pomagają w dokładnym i delikatnym usuwaniu płytki bakteryjnej, nawet z trudno dostępnych miejsc.

O wyjątkowości każdej ze szczotek Aquafresh świadczy unikatowy system Flex, pozwalający pielęgnować jamę ustną w sposób delikatny dla dziąseł.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus