Produkt w kategoriach

Scholl ProSport, ochraniacz uda, z neoprenu, rozmiar M

Scholl ProSport, ochraniacz uda, z neoprenu, rozmiar M

85.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Idealny dla wszystkich rodzajów sportu oraz codziennego użytku dla mężczyzn i kobiet. ProSport SupaTherm został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalne wzmocnienie, ochronę i odpowiednie warunki termiczne - celem lepszego wyleczenia i zapobiegania kontuzjom sportowym.

Działanie

Specjalna substancja, z której stworzony jest ProSport Supatherm, 3-milimetrowa guma z neoprenu pomaga utrzymać odpowiednią ciepłotę ciała, działając termicznie najbardziej czułe obszary i wspomagając krążenie krwi. Wzrost cyrkulacji krwi powoduje przyspieszenie naturalnego procesu gojenia, złagodzenie bólu, zmniejszenie obrzęku i uczucia sztywności. Pomaga szybciej wyleczyć kontuzje. Redukuje także ryzyko powstawania nowych i odświeżania zastarzałych kontuzji, poprzez uelastycznianie mięśni, ścięgien i więzadeł.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Zakładać na udo w trakcie treningu, lub na co dzień.

Uwagi

Nie należy stosować ochraniaczy ProSport Supatherm jeśli przedtem  zastosowano płyn, maść lub krem rozgrzewający. Opakowaniez zawiera 1 sztukę. Rozmiar M - obwód uda 40,6-50,8 cm.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus