Bodymax Żeń-Szeń, tabletki, suplement diety, 30 szt
41.25 zł

Bodymax Żeń-Szeń, tabletki, suplement diety, 30 szt

Bodymax Żeń-Szeń, tabletki, suplement diety, 30 szt
Ostatnia cena produktu
41.25 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

(1 tabletka): 200 mg standaryzowanego wyciągu z żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer) zawierającego 4%, czyli 8 mg ginsenozydów.

Właściwości składników

Osoby zmęczone, przepracowane; osoby uczące się, intensywnie pracujące umysłowo, w warunkach stresu; osoby uprawiające sport (zarówno regularnie jak i sporadycznie). Żeń-szeń wspomaga naturalne siły obronne organizmu. Również osoby będące w okresie rekonwalescencji mogą odczuć korzyści ze stosowania preparatu Bodymax Żeń-szeń.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, w czasie posiłku. Preparat zastosowany wieczorem może powodować bezsenność.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa


Wyciąg z żeń-szenia może wchodzić w interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi i stosowanymi w chorobie Parkinsona, zawierającymi inhibitory monoaminooksydazy. Dlatego też osoby przyjmujące tego typu leki powinny zasięgnąć opinii lekarza przed zastosowaniem wyciągów z żeń-szenia.Należy zachować ostrożność u osób z nadciśnieniem, cukrzycą i chorobami układu krążenia.Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Bodymax Żeń-Szeń - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z korzenia żeń-szenia

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna sportowa Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

Dla osób potrzebujących dodatkowej porcji energii, przepracowanych, intensywnie uczących się, trenujących sport.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, podczas posiłku.   Uwaga! Preparat zastosowany wieczorem może powodować bezsenność.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko obserwuje się zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie, choroby układu krążenia, cukrzycę.   Gdy przyjmujesz leki przeciwdepresyjne.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.