Guaranoza drive, tabletki, 20 szt
Guaranoza drive, tabletki, 20 szt
0.00 zł

Guaranoza drive, tabletki, 20 szt

Guaranoza drive, tabletki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Guaranoza drive - tabletki energetyzujące dla kierowców.

Guarana jest rośliną południowo amerykańską rosnącą w dorzeczu Amazonki i od wieków była używana przez Indian jako środek pobudzający. Tabletki guaranozy zawierają wyciąg z guarany, bogaty w kofeinę. W jednej tabletce znajduje się około 12-25 mg kofeiny co odpowiada filiżance kawy.
Dodatek glukozy jest źródłem łatwo przyswajalnej energii. Luteina i substacjie zawarte w owocach czarnej jagody poprawiają zdolność widzenia w ciemności.


 

Składniki

glukoza, wyciąg z guarany, czarna jagoda liofilizowana, kwas l-askorbinowy, luteina; stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające).

 

Właściwości składników

Kofeina pochodzenia roślinnego jest wchłaniana nieco wolniej przez organizm, ale przez to działa dłużej. Dodatkowo w przeciwieństwie do kawy, kofeina pochodząca od guarany nie drażni układu pokarmowego.

Glukoza zawarta w tabletce jest dodatkowym źródłem łatwo przyswajalnej energii.

Luteina i substancje zawarte w owocach czarnej jagody poprawiają zdolność widzenia w ciemności.

Zalecane dzienne spożycie

W przypadku wystąpienia oznak przemęczenia znużenia lub senności, ssać lub pogryźć i połknąć 1-2 tabletki. Nie przekraczać dawki 6 tabletek dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie zaleca się stosowania GUARANOZY osobom z nadciśnieniem tętniczym, kobietom w ciąży i karmiącym oraz osobom uczulonym na składniki preparatu.

Producent

COLFARM
Wojska Polskiego 3
Mielec
Cechy produktu
PRODUCENT

Guaranoza drive - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina C (kwas askorbinowy) luteina ekstrakt z guarany glukoza wyciąg z czarnej jagody

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki korzystne dla wzroku uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm

Wskazania:

Suplement diety polecany w stanach przemęczenia, zwiększonego wysiłku. Ponadto zawarta w preparacie luteina i wyciąg z czarnej jagody korzystnie wpływa na łagodzenie dolegliwości związanych ze zmęczeniem oczu.

Dawkowanie:

Doustnie. Doraźnie w przypadku wystąpienia oznak przemęczenia znużenia lub senności, ssać lub pogryźć i połknąć 1-2 tabletki. Nie przekraczać dawki 6 tabletek dziennie.   Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie tętnicze.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.