Ferrofit, tabletki, 30 szt
8.07 zł

Ferrofit, tabletki, 30 szt

Ferrofit, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
8.07 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dostarcza do organizmu efektywną i znakomicie przyswajalną porcję żelaza. Kompleksowe działanie uzyskano dzięki połączeniu wyciągu z pokrzywy i fumaranu żelazawego.

Składniki

(2 tabletki):

Wyciąg z pokrzywy 400mg, bioflawonoidy cytrusowe 100mg, pieprz cayenne 30mg, witamina C 120 mg, żelazo 14mg, miedź 0,45mg.
 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka 2 razy dziennie najlepiej po posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

COLFARM
Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

Ferrofit - zastosowanie i działanie

Skład:

pieprz cayenne glukonian miedziowy witamina C (kwas askorbinowy) biflawonoidy cytrusowe fumaran żelazawy wyciąg z pokrzywy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Hematologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w żelazo

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w żelazo. Suplement diety zalecany m.in. osobom na źle zbilansowanych dietach odchudzających, ubogich w produkty zawierające naturalne żelazo, kobietom u których występują obfite miesiączki, rekonwalescentom, nastolatkom w okresie wzrostu oraz osobom starszym, a także osobom o zwiększonej aktywności fizycznej i umysłowej.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka 2 razy dziennie najlepiej po posiłku. Sugerowany okres suplementacji: 1 miesiąc.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz antybiotyki (zwłaszcza tetracyklinowe), fluorochinolony, leki zobojętniające sok żołądkowy, zawierające związki glinu i magnezu.