Zinaxin Forte, kapsułki, 30 szt
39.48 zł

Zinaxin Forte, kapsułki, 30 szt

Zinaxin Forte, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
39.48 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Właściwości składników

Standaryzowany wyciąg z kłącza imbiru i galangi wykazuje działanie ochronne wobec chrząstki stawowej, hamuje tworzenie substancji, które powodują zaburzenia prawidłowej pracy aparatu ruchowego.
Oleje z soi i awokado, naturalne składniki roślinne, zwiększają wytwarzanie kolagenu i odbudowują macierz pozakomórkową chrząstki stawowej.
Technologia LipoCap zapewnia ochronną otoczkę biokompleksowi imbiru, soi i awokado sprawiając, że zostaje on dostarczony do krwi krążącej w stanie nienaruszonym i wywiera maksymalne działanie na chrząstkę.

Zalecane dzienne spożycie

W ciągu 2-4 tygodni zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, w następnych tygodniach 1 kapsuła dziennie. Należy przyjmować w trakcie posiłku popijając szkalnką chłodnego napoju.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

FERROSAN
Koksowa 3
70-031 Szczecin

Zinaxin forte - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z awokado wyciąg z soi ekstrakt z korzenia imbiru

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Reumatologia Medycyna sportowa

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wzmacniające chrząstkę stawową

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wzmacniające chrząstki stawowe.

Dawkowanie:

Doustnie. W ciągu 2-4 tygodni zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, w następnych tygodniach 1 kapsuła dziennie. Należy przyjmować w trakcie posiłku popijając szklanką chłodnego napoju. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Produkt nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.