GinccoPlus, tabletki, 60 szt
19.72 zł

GinccoPlus, tabletki, 60 szt

GinccoPlus, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
19.72 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Gincco Plus to nowoczesny, kompleksowy preparat zawierający wyciąg z miłorzębu japońskiego (Ginko Biloba) oraz zestaw witamin i minerałów potrzebnych do zachowanie sprawności intelektualnej, zdolności koncentracji, utrzymania dobrej pamięci i równowagi emocjonalnej. Flawonoidy i terpeny zawarte w wyciągu z miłorzębu japońskiego, obniżają lepkość krwi oraz wspólnie z wit.A zapewniają właściwą kondycję i szczelność naczyń krwionośnych.

Składniki

Zawartość substancji czynnych w 1 tabletce: wyciąg z liści miłorzębu japońskiego 80mg, fosfor 20mg, magnez 10mg, cynk 5mg, wit.A 250ug, wit.B12 0,3ug.

Właściwości składników

Zmniejszenie lepkości krwi i usprawnienie jej przepływu, poprawia krążenie w naczyniach mózgowych i obwodowych, przeciwdziałając niedotlenieniu komórek i zapewniając efektywną pracę mózgu.

Ponadto flawonoidy i terpeny wraz z obecnym w preparacie Gincco Plus cynkiem i wit.A, niszczą wolne rodniki, chroniąc komórki organizmu przed przedwczesnym starzeniem się. W połączeniu z magnezem, wit.B 12 , fosforem zapewniają właściwe przewodnictwo bodzców nerwowych, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz zachowanie równowagi emocjonalnej.

Zaburzenia pamięci, pogorszenie koncentracji, spadek sprawności intelektualnej, zawroty głowy, szumy uszne, uczucie chłodu, mrowienia w stopach i dłoniach.

Zalecane dzienne spożycie

Preparat stosuje się doustnie 2-3 razy dziennie po 1 tabletce w czasie posiłku. Nie należy przekraczać dawki dziennej. Preparatu Ginco Plus nie należy stosować w przypadku alergii /nadwrażliwość/ na którykolwiek ze składników preparatu.

Ze względu na brak danych na temat wpływu substancji czynnych na płód i noworodka, preparatu nie powinny przyjmować małe dzieci, kobiety w ciąży, ani matki karmiące piersią.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

GENEXO
Gen. Józefa Zajączka 26
01-510 Warszawa