Farmona DermaCos, krem kojący na dzień głównie nawilżający, 50 ml
14.18 zł

Farmona DermaCos, krem kojący na dzień głównie nawilżający, 50 ml

Farmona DermaCos, krem kojący na dzień głównie nawilżający, 50 ml
Ostatnia cena produktu
14.18 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Specjalna formuła kremu zapobiega utrwaleniu zmian naczyniowych, likwiduje zaczerwienienia i uspokaja nadwrażliwą skórę. Krem zmniejsza wrażliwość na negatywne czynniki zewnętrzne, dotlenia, odżywia i hamuje powstawanie pajączków. Istniejące naczynka ulegają widocznemu zwężeniu, przez co skóra odzyskuje naturalny, zdrowy koloryt i promienny blask. Cera staje się wyraźnie jaśniejsza, miękka i pełna energii.
 

Skład według INCI

wyciąg z kwiatu pomarańczy, Dry Flo , Fucogel, Pronalen Hippicastanum, ekstrakty z miłorzębu japońskiego, oczaru wirginijskiego, shea butter, witamina E, d-panthenol, naturalny filtr UV.

Właściwości

krem redukuje zaczerwienienie skóry, zmniejsza wrażliwość na negatywne czynniki zewnętrzne i hamuje powstawanie pajączków. Istniejące naczynka ulegają widocznemu zwężeniu, przez co skóra odzyskuje naturalny, zdrowy koloryt i promienny blask.

Przeznaczenie

pielęgnacja skóry reaktywnej, nadwrażliwej, z płytko położonymi, kruchymi naczyniami krwionośnymi, skłonnej do gwałtownych zaczerwienień i rumieńców wskutek wahań temperatury i stresu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h