DOZ PRODUCT Panthenol, spray, 150 ml
9.99 zł

DOZ PRODUCT Panthenol, spray, 150 ml

DOZ PRODUCT Panthenol, spray, 150 ml
9.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

DOZ Product

Panthenol, spray.

Skład według INCI

Aqua, Butane, Panthenol, Propane, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glicerin Sterate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetereth-20, DMDM Hydratoin, Allantoin.

Właściwości

Pianka Panthenol utrzymuje skórę w dobrej kondycji, nawilża i natłuszcza.

Wysoka zawartość substancji czynnej, 10% panthenolu, pielęgnuje skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia.

Stosowanie

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem. Stosować na skórę, w razie potrzeby czynność powtórzyć. Dozować z odległości ok 15 cm. Pozostawić na kilka chwil i rozsmarować na skórze.

Uwagi

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 st. C. Chronić przed dziećmi.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 914 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h