Fix Szałwia, (HERBAPOL WROCŁAW.), 1,5 g, 24 szt
3.99 zł

Fix Szałwia, (HERBAPOL WROCŁAW.), 1,5 g, 24 szt

Fix Szałwia, (HERBAPOL WROCŁAW.), 1,5 g, 24 szt
Ostatnia cena produktu
3.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Napar z liści szałwii podawany wewnętrznie pomaga w niestrawności, wzdęciach i dolegliwościach wątrobowych; ponadto wydatnie zmniejsza nadmierne pocenie (np. przy gruźlicy) i ślinotok (przy chorobie Parkinsona), pomocna bywa także w łagodzeniu stanów lękowych i depresji oraz w pewnych problemach kobiecych (niepłodność, okres przekwitania). Zewnętrznie można ją stosować w postaci płukanek np. jamy ustnej przy stanach zapalnych dziąseł, gardła przy anginie, bądź przymoczek (czyraki, ropnie, trudno gojące się rany i oparzenia I stopnia).

Skład

Liść szałwi. 1 torebka (1,3g Liścia szałwii) zawiera nie mniej niż 1,0 % olejku szałwiowego.

Dawkowanie

Zewnętrznie: 2-3 torebki (2,6 - 3,9g Liścia szałwii) zlać 1 szklanką (250ml) wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 15 min. Płukać jamę ustną lub gardło ostudzonym naparem kilka razy na dobę.

Działanie

Napar ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, ściągające.

Wskazania

Zewnętrznie: Do płukania w stanach zapalnych jamy ustnej, gardła, pomocniczo w anginie, w ropnym zapaleniu dziąseł.

Przeciwwskazania

Nie znane.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus