Fix Melisa, (H.Wr.), 2 g, 24 szt
4.59 zł

Fix Melisa, (H.Wr.), 2 g, 24 szt

Fix Melisa, (H.Wr.), 2 g, 24 szt
Ostatnia cena produktu
4.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Niegdyś nazywano ją eliksirem życia, uprawiano ją od początku naszej ery, obecnie zakres jej stosowania ograniczył się nieco, ale i tak pozostaje jedną z podstawowych dla lecznictwa roślin.

 

Skład

Liść melisy. 1 torebka (1,8g Liścia melisy) zawiera nie mniej niż 0,05 olejku eterycznego.

Dawkowanie

1 torebkę (1,8g Liścia melisy) zalać 1/2 szklanki (125ml) wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 min. Pić po 1/2 szklanki naparu 2 razy na dobę w dolegliwościach żołądkowych. W trudnościach w zasypianiu wypić szklankę naparu przed snem.

 

Działanie

Napar ma działanie: ułatwiające zasypianie, wiatropędne, wspomagające trawienie.

Ma działanie uspokajające, znosi skurcze mięśni gładkich i pobudza wydzielanie soków trawiennych, jest wręcz idealnym lekiem w wielu schorzeniach nerwicowych np. niestrawnościach związanych z napięciem nerwowym, pobudliwościach z rozstrojem pokarmowym u dzieci, nadczynnościach tarczycy, depresjach, stanach lękowych, palpitacjach serca i ciśnieniowych bólach głowy.

Wskazania

Trudności w zasypianiu na tle nerwowym. Czynnościowe dolegliwości żołądka.

Przeciwwskazania

Nie znane.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h