Herbatka ziołowa, dla matek karmiacych, 2 g, 20 szt
5.56 zł

Herbatka ziołowa, dla matek karmiacych, 2 g, 20 szt

Herbatka ziołowa, dla matek karmiacych, 2 g, 20 szt
Ostatnia cena produktu
5.56 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Herbatka ziołowa dla matek karmiących została specjalnie skomponowana ze starannie dobranych ziół, tradycyjnie stosowanych w celu pobudzania wydzielania mleka w okresie karmienia piersią. Substancje zawarte w ziołach przechodzą do mleka matek karmiących i poprzez właściwości wiatropędne wpływają korzystnie na procesy trawienia u niemowląt. 

Składniki

Owoc anyżu (Anisi fructus), Liść melisy (Melissae folium), Owoc kopru włoskiego (Foeniculi fructus). Preparat zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Zalecane dzienne spożycie

1 torebkę (2 g herbatki) zalać 1 szklanką (250 ml) wrzącej wody. Zaparzać przez 20 minut kilkakrotnie mieszając. Pić 3-4 razy na dobę. Celowe jest zaparzanie herbatki w termosie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Ze względu na obecność owoców kopru włoskiego, nie stosować herbatki dłużej niż kilka tygodni bez porozumienia z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL
Ołówkowa 54
05-800 Pruszków