Pani Teresa Basis, opaska stawu skok dziana, granatowe, rozmiar M, skarpetka
14.00 zł

Pani Teresa Basis, opaska stawu skok dziana, granatowe, rozmiar M, skarpetka

Pani Teresa Basis, opaska stawu skok dziana, granatowe, rozmiar M, skarpetka
Ostatnia cena produktu
14.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

BASIS ACTIVE ® Bezszwowa opaska dziana stawu skokowego

Rozmiar M

obwód nogi nad kostką 22-24 cm

Skład

Dziane opaski elastyczne wykonane są w nowoczesnej bezszwowej technologii. Zastosowanie wysokiej jakości surowców zapewnia właściwą stabilizację i wysoki komfort noszenia. Dzięki swojej strukturze idealnie dopasowują się do ciała. Niezwykle wygodny materiał zapewnia właściwą wentylację skóry – wilgoć bez trudu wydostaje się na zewnątrz.

Wskazania

* chroni staw przed kontuzjami podczas uprawiania sportu lub w czasie wzmożonego wysiłku

* wzmacnia staw, zmniejsza ryzyko powstania ponownej jego kontuzji

* przyspiesza leczenie kontuzji

* profilowane anatomicznie

* bezszwowe, z wysokiej jakości surowców

* zapewniają komfort noszenia

Sposób użycia wyrobu medycznego

Dopasowanie rozmiaru:

W celu prawidłowego dopasowania rozmiaru należy dokonać pomiaru obwodu nogi nad kostką, a następnie wybrać rozmiar z tabeli na opakowaniu.

Sposób zakładania:

Część dzianą wyrobu – skarpetkową – wciągnąć na nogę tak, aby węższy ściągacz przypadał na śródstopie, a szerszy ściągacz powyżej kostki. Następnie odpiąć rzepy na taśmie dociągającej i nałożyć ją na nogę – krzyżując na przegubie (według rysunku), zapiąć na rzep regulując ucisk.

Uwagi

  • Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i zacienionym miejscu.
  • Prać ręcznie w wodzie o temp. 40°C, w delikatnych środkach piorących bez wybielaczy i płynów zmiękczających, płukać wielokrotnie, nie chlorować, nie czyścić chemicznie. Suszyć w stanie rozłożonym, z dala od źródeł ciepła, nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.
  • Nie stosować w przypadku niewłaściwego dobrania rozmiaru, wyrób zbyt ciasny może pogorszyć krążenie krwi. Nie jest wskazane stosowanie wyrobu przez całą dobę. Nie stosować wyrobu na uszkodzoną lub chorobowo zmienioną skórę. Stosowanie wyrobu skonsultować z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h