• Icon
DOZ PRODUCT Woda morska, spray do nosa, 30 ml
14.99 zł
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

DOZ PRODUCT Woda morska, spray do nosa, 30 ml

 • Icon
DOZ PRODUCT Woda morska, spray do nosa, 30 ml
14.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

DOZ PRODUCT Woda morska to naturalny, izotoniczny roztwór wody morskiej do nawilżania oraz do codziennej higieny nosa niemowląt od 1 miesiąca życia, dzieci i dorosłych. Może być stosowany w przypadku uczucia zatkanego nosa podczas przeziębienia, kataru siennego czy przebywania w suchym otoczeniu.

Skład

100% izotoniczny roztwór wody morskiej.

Nie zawiera konserwantów.

Działanie

Sól zawarta w wodzie morskiej rozrzedza gęstą wydzielinę, przynosząc komfort i ulgę przy wysuszonych błonach śluzowych oraz problemach z oddychaniem spowodowanych zalegającą gęstą wydzieliną. Dzięki bezpiecznemu opakowaniu oraz systemowi mikrodyfuzji izotoniczny roztwór wody morskiej ułatwia oczyszczanie jam nosowych z wydzieliny.

Specjalny aplikator umożliwia używanie produktu u dzieci już od 1 miesiąca życia.

DOZ PRODUCT Woda morska zawiera wodę morską pozyskaną z głębin Oceanu Atlantyckiego bogatą w naturalne składniki mineralne i pierwiastki śladowe o dobroczynnym działaniu takie jak: jod, cynk, miedź, żelazo i mangan.

DOZ PRODUCT Woda morska jest uniwersalnym preparatem do stosowania w celu oczyszczenia nosa, nawilżenia błon śluzowych oraz do codziennej higieny. Wysuszona śluzówka oraz zatkany nos to częsty problem występujący zarówno u dzieci jak i dorosłych. Brak komfortu swobodnego oddechu spowodowany przez przeziębienia, alergie, przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych i ogrzewanych, jest najbardziej dokuczliwy podczas snu oraz w trakcie spożywania posiłków. Woda morska jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na wysuszenie śluzówki nosa.

Wskazania

Zalecany jest do stosowania u dorosłych, dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia: 

 • do codziennej higieny nosa,
 • do nawilżania wysuszonej śluzówki nosa,
 • pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego,
 • łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii.

Sposób użycia wyrobu medycznego

DOZ PRODUCT Woda morska należy stosować zgodnie z instrukcją używania.

W przypadku podrażnionej śluzówki nosa, podczas stosowania DOZ PRODUCT Woda morska możliwe jest wystąpienie uczucia pieczenia. Jest to normalnym objawem występującym w trakcie stosowania produktów zawierających sól morską. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

 • Niemowlęta od 1 miesiąca życia i dzieci: 1 do 2 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.
 • Dorośli: 1 do 3 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.

Jeśli objawy utrzymują się należy skonsultować się z lekarzem. Po ustąpieniu objawów można kontynuować stosowanie preparatu aby zachować odpowiednie nawilżenie jam nosowych i zapobiec gromadzeniu się wydzieliny.

Sposób użycia: Zdjąć osłonę z aplikatora, przygotować butelkę pompując kilkakrotnie do wytworzenia jednolitej dawki. Delikatnie wprowadzić końcówkę aplikatora do nosa i nacisnąć podstawę aplikatora. Po każdym stosowaniu oczyścić końcówkę wodą i mydłem, a następnie opłukać i osuszyć. Nałożyć osłonę na aplikator.

Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji, zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować preparatu w przypadku stwierdzenia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Uwagi

 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Chonić od światła i wilgoci.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Stosowanie wyrobu z innymi lekami

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach, stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Ciąża i karmienie piersią

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie u dzieci i młodzieży

Nie należy stosować u wcześniaków.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY