DOZ PRODUCT Woda morska, spray do nosa, 30 ml
14.99 zł
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

DOZ PRODUCT Woda morska, spray do nosa, 30 ml

DOZ PRODUCT Woda morska, spray do nosa, 30 ml
14.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

DOZ PRODUCT Woda morska to naturalny, izotoniczny roztwór wody morskiej do nawilżania oraz do codziennej higieny nosa niemowląt od 1 miesiąca życia, dzieci i dorosłych. Może być stosowany w przypadku uczucia zatkanego nosa podczas przeziębienia, kataru siennego czy przebywania w suchym otoczeniu.

Skład

100% izotoniczny roztwór wody morskiej.

Nie zawiera konserwantów.

Działanie

Sól zawarta w wodzie morskiej rozrzedza gęstą wydzielinę, przynosząc komfort i ulgę przy wysuszonych błonach śluzowych oraz problemach z oddychaniem spowodowanych zalegającą gęstą wydzieliną. Dzięki bezpiecznemu opakowaniu oraz systemowi mikrodyfuzji izotoniczny roztwór wody morskiej ułatwia oczyszczanie jam nosowych z wydzieliny.

Specjalny aplikator umożliwia używanie produktu u dzieci już od 1 miesiąca życia.

DOZ PRODUCT Woda morska zawiera wodę morską pozyskaną z głębin Oceanu Atlantyckiego bogatą w naturalne składniki mineralne i pierwiastki śladowe o dobroczynnym działaniu takie jak: jod, cynk, miedź, żelazo i mangan.

DOZ PRODUCT Woda morska jest uniwersalnym preparatem do stosowania w celu oczyszczenia nosa, nawilżenia błon śluzowych oraz do codziennej higieny. Wysuszona śluzówka oraz zatkany nos to częsty problem występujący zarówno u dzieci jak i dorosłych. Brak komfortu swobodnego oddechu spowodowany przez przeziębienia, alergie, przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych i ogrzewanych, jest najbardziej dokuczliwy podczas snu oraz w trakcie spożywania posiłków. Woda morska jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na wysuszenie śluzówki nosa.

Wskazania

Zalecany jest do stosowania u dorosłych, dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia: 

 • do codziennej higieny nosa,
 • do nawilżania wysuszonej śluzówki nosa,
 • pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego,
 • łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii.

Sposób użycia wyrobu medycznego

DOZ PRODUCT Woda morska należy stosować zgodnie z instrukcją używania.

W przypadku podrażnionej śluzówki nosa, podczas stosowania DOZ PRODUCT Woda morska możliwe jest wystąpienie uczucia pieczenia. Jest to normalnym objawem występującym w trakcie stosowania produktów zawierających sól morską. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

 • Niemowlęta od 1 miesiąca życia i dzieci: 1 do 2 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.
 • Dorośli: 1 do 3 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.

Jeśli objawy utrzymują się należy skonsultować się z lekarzem. Po ustąpieniu objawów można kontynuować stosowanie preparatu aby zachować odpowiednie nawilżenie jam nosowych i zapobiec gromadzeniu się wydzieliny.

Sposób użycia: Zdjąć osłonę z aplikatora, przygotować butelkę pompując kilkakrotnie do wytworzenia jednolitej dawki. Delikatnie wprowadzić końcówkę aplikatora do nosa i nacisnąć podstawę aplikatora. Po każdym stosowaniu oczyścić końcówkę wodą i mydłem, a następnie opłukać i osuszyć. Nałożyć osłonę na aplikator.

Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji, zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować preparatu w przypadku stwierdzenia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Uwagi

 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Chonić od światła i wilgoci.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Stosowanie wyrobu z innymi lekami

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach, stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Ciąża i karmienie piersią

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie u dzieci i młodzieży

Nie należy stosować u wcześniaków.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 916 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY