Dermedic Agevital, kapsułki , 90 szt
80.68 zł

Dermedic Agevital, kapsułki , 90 szt

Dermedic Agevital, kapsułki , 90 szt
Ostatnia cena produktu
80.68 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Starzenie naturalne uzależnione jest od czynników genetycznych, hormonalnych i środowiskowych. Wraz z wiekiem następują zmiany w naskórku, skórze właściwej i tkance podskórnej. Powstają zmarszczki i bruzdy, zmniejsza się elastyczność skóry, zwiększa jej wrażliwość. Skóra staje się cieńsza, a naskórek odwodniony ze względu na zmiany biochemiczne w lipidach warstwy rogowej i mniejszą zdolność hamowania przez naskórkowej utraty wody. Stan skóry dojrzałej można istotnie poprawić stosując odpowiednie preparaty pielęgnacyjne. Zauważono, że dobroczynne działanie mają na nią fitoestrogeny, flawoniody oraz biolipidy.

Składniki

flawonoidy, fitoestrogeny, garbniki, fitosterole, sole mineralne, witaminy i inne starannie wyselekcjonowane składniki znane ze zdolności zapobiegania lub łagodzenia typowych dolegliwości okresu przekwitania.

Właściwości składników

Korzystnie wpływa na opóźnianie procesów starzenia.
 

  • Fitoestrogeny sojowe - przeciwdziałają występowaniu lub łagodzą dolegliwości takie jak: drażliwość, chwiejność emocjonalna i kłopoty z koncentracją, uczucie przewlekłego zmęczenia, obniżone libido, bezsenność, uderzenia gorąca, nadmierna potliwość. Dodatkowo wspomagają profilaktykę przeciwnowotworową i przeciwmiażdżycową. Są stosowane w dietach obniżających poziom cholesterolu.
  • Przywrotnik pospolity - wykazuje rewelacyjne działanie regeneracyjne - na skórę. Przywraca jej elastyczność, jędrność i sprężystość, zmniejsza zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia.
  • Szałwia - działa antyseptycznie i przeciwpotnie. Preparaty szałwii stosowane doustnie hamują nadmierne pocenie w okresie klimakterium.
  • Koniczyna czerwona - działa przeciwzapalnie i regenerująco, korzystnie wpływa na kondycję skóry. Ponadto reguluje procesy trawienia.
  • Wiesiołek - spowalnia proces starzenia poprzez udział w produkcji hormonów i związków regulatorowych. Jest najbogatszym, naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, przez co wzmacnia układ odpornościowy, zapobiega chorobom układu krążenia. 

 

Dla kobiet dojrzałych w okresie menopauzalnym. Dla kobiet odczuwających następujące dolegliwości: drażliwość, chwiejność emocjonalna i kłopoty z koncentracją, uczucie przewlekłego zmęczenia, obniżone libido, uderzenia gorąca, nadmierna potliwość. Profilaktycznie w okresie klimakterium. Dla widocznej poprawy wyglądu skóry zaleca się jednoczesne stosowanie zewnętrzne dermokosmetyków z serii Dermedic AgeVital.

Zalecane dzienne spożycie

Należy przyjmować 2 kapsułki dziennie, popijając dużą ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BIOGENED
Pojezierska 99
91-342 Łódź