×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj
Allergoff, płyn do tkanin, neutralizator alergenów kurzu domowego, 120 ml, 6 ampułek
Allergoff, płyn do tkanin, neutralizator alergenów kurzu domowego, 120 ml, 6 ampułek
34.99 zł

Allergoff, płyn do tkanin, neutralizator alergenów kurzu domowego, 120 ml, 6 ampułek

Allergoff, płyn do tkanin, neutralizator alergenów kurzu domowego, 120 ml, 6 ampułek
34.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
6.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
6.99 zł
Wysyłka zagraniczna
29.99 zł

Opis

Neutralizator alergenów - ALLERGOFF płyn do tkanin, służy do namaczania tkanin przed praniem w temperaturze poniżej 60oC. Preparat jest przeznaczony do neutralizacji alergenów nagromadzonych w tkaninach, odzieży i bieliźnie pościelowej. Dzieje się to w trakcie procesu namaczania poprzedzającego pranie ręczne lub maszynowe. Płyn Allergoff neutralizuje alergeny roztoczy kurzu domowego, zwierząt, pleśni i pyłków roślinnych.

Zawartość opakowania

 • Neutralizator alergenów - ALLERGOFF płyn do tkanin, 20 ml - 6 ampułek (łącznie 120 ml)
 • Skład: alkohol benzylowy, benzoesan benzylu. Produkt zawiera mniej niż 5% wagowych niejonowych środków powierzchniowo czynnych.

Przeznaczenie produktu

ALLERGOFF, neutralizator alergenów - płyn do tkanin to preparat przeznaczony do neutralizacji i usuwania alergenów nagromadzonych w tkaninach, odzieży i bieliźnie pościelowej w trakcie procesu namaczania poprzedzającego pranie ręczne lub maszynowe w temperaturze poniżej 60°C. Neutralizuje alergeny roztoczy kurzu domowego, zwierząt, pleśni i pyłków roślinnych, w tym alergeny termostabilne. Zalecany podczas terapii zakażenia świerzbowcem i nużeńcem. Zalecany w profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze w okresie zwiększonego ryzyka zakażenia chorobami odkleszczowymi. Obniża ryzyko przeniesienia kleszczy w środowisko domowe.

Charakterystyka produktu

ALLERGOFF, neutralizator alergenów - płyn do tkanin:

 • Preparat neutralizuje alergeny wziewne (alergeny roztoczy kurzu domowego, nużeńca, owadów, alergeny zwierząt domowych, pyłki roślin itp., w tym alergeny termostabilne) podczas namaczania tkanin, które poprzedza pranie ręczne lub maszynowe w temperaturze poniżej 60°C.
 • Zalecany podczas terapii zakażenia świerzbowcem i nużeńcem.Zalecany w profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze w okresie zwiększonego ryzyka zakażenia chorobami odkleszczowymi. Obniża ryzyko przeniesienia kleszczy w środowisko domowe.

Stosowanie produktu

 • Rozpuścić całą zawartość ampułki w 20 litrach wody (w misce lub wannie). Temperatura wody przeznaczonej do namaczania powinna być odpowiednio dobrana do rodzaju tkaniny.
 • Moczyć pranie przez 2 godziny.
 • W przypadku prania ręcznego po 2 godzinach kontynuować pranie z użyciem proszku lub innych środków piorących.
 • W przypadku prania maszynowego przełożyć mokre tkaniny do pralki i kontynuować pranie.
 • Postępowanie z tkaninami w przypadkach zagrożenia obecnością kleszczy: rozpuścić zawartość 2 ampułek w 5 l wody. Moczyć tkaniny przez 4 godziny (lub dłużej), dokładnie wypłukać, następnie wyprać ręcznie lub maszynowo.
 • Działanie ochronne preparatu ALLERGOFF, neutralizator alergenów - płyn do tkanin utrzymuje się przez okres 1 miesiąca. W sytuacji zaostrzenia objawów chorobowych preparat można stosować częściej.

Uwagi i środki ostrożności

 • Nie wlewać płynu bezpośrednio do pralki.
 • Nie stosować preparatu bezpośrednio na suche tkaniny.
 • Nie wlewać preparatu do komory pralki przeznaczonej na płn do płukania.
 • Zaleca się używanie rękawic ochronnych.
 • Całkowicie opróżnione jednostkowe opakowania handlowe produktu można traktować jako odpady komunalne.

Producent

ICB PHARMA
Moździerzowców 6a
Jaworzno
Cechy produktu
Płeć
Wiek
Typ produktu
Postać
Problem
Specyfika
Pora stosowania