Lansinoh, lanolina, 40 ml
40.99 zł

Lansinoh, lanolina, 40 ml

Lansinoh, lanolina, 40 ml
40.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Lanolina Lansinoh - w 100% czysty hypoalergiczny produkt.

Skład według INCI

100% lanoliny

Właściwości

Pomaga łagodzić ból, chroni przed pękaniem i podrażnieniem brodawek piersi.

Lanolina Lansinoh jest preparatem maksymalnie oczyszczonym i hypoalergicznym, więc może być stosowana nawet przez osoby uczulone na wełnę czy inne substancje oczyszczające lanolinę. Alergeny w lanolinie zidentyfikowano jako wolne alkohole lanolinowe oraz osady z detergentów. Składniki te zostały usunięte z lanoliny Lansinoh. Nasz unikalny proces pozwala nam gwarantować, że stosunek wolnych alkoholi lanolinowych pozostanie na poziomie poniżej 1.5% a ilość osadu z detergentów na poziomie 0,05%.  Przy takich wartościach, podczas testów szpitalnych, klinicystom nie udało się wywołać ani jednej reakcji alergicznej u pacjentów wrażliwych na lanolinę. Pozostałe typy lanoliny gwarantują brak wolnych alkoholi lanolinowych tylko, jeśli zawierają jej mniej niż 6%. Żadne inne lanoliny nie są nawet testowane pod względem ilości zawartych w nich osadów z detergentów.

Jakość Lanoliny Lansinoh została osiągnięta dzięki wykorzystaniu unikalnego procesu oczyszczania, który selektywnie filtruje tworzące się nieczystości barwnikowe i zapachowe. Proces ten, przeprowadzany w niskiej temperaturze, jest nieinwazyjny i w 100% naturalny. Lansinoh nie dodaje wody, substancji chemicznych ani zapachowych.

Lanolina Lansinoh jest polecana i stosowana w 90% brytyjskich szpitali położniczych.

Przeznaczenie

Służy do leczenia podrażnień brodawek piersi.

Lanolina Lansinoh wpływa korzystnie również na inne dolegliwości skórne. Poleca się ją szczególnie do stosowania przy swędzących rozstępach, popękanych ustach, zapaleniu pieluszkowym, drobnych skaleczeniach, oparzeniach, otarciach, suchości skóry na łokciach, piętach i kolanach, dla ochrony przed pęcherzami na stopach i przy skórze narażonej na stres.

Stosowanie

Nakładaj lanolinę Lansinoh po każdym karmieniu lub częściej, jeśli zajdzie taka potrzeba. Osusz piersi suchym ręcznikiem. Czystymi dłońmi wyciśnij ilość lanoliny Lansinoh wielkości ziarnka grochu i rozgrzej ją w palcach. Nałóż ją dokładnie na całą powierzchnię brodawki. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nałóż kolejną niewielką warstwę lanoliny na wkładkę laktacyjną jednorazowego użytku.   

Tubkę przechowuj w temperaturze pokojowej – im wyższa temperatura, tym łatwiej nanieść lanolinę.

Uwagi

Lanolina Lansinoh to w 100% czysty hypoalergiczny produkt HPA®  niezawierający:

  • aromatów
  • substancji smakowych
  • substancji konserwujących
  • antyoksydantów
  • innych domieszek

Produkt ten został nagrodzony w wielu międzynarodowych konkursach w kategorii najlepszych produktów dla matek i dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 920 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h