DHEA, krem redukujący przebarwienia, 30 ml
33.75 zł

DHEA, krem redukujący przebarwienia, 30 ml

DHEA, krem redukujący przebarwienia, 30 ml
Ostatnia cena produktu
33.75 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Istnieje wiele przyczyn powstawania przebarwień, począwszy do promieniowania słonecznego, poprzez działanie substancji fitotoksycznych lub fotoalergizujących znajdujących się w lekach, kosmetykach, mydłach.

Do przebarwień naskórkowych zaliczamy:

  •     piegi (ephelides)
  •     ostudę (chloasma, melasa)
  •     plamy soczewicowate starcze (letingines seniles)
  •     przebarwienia pozapalne.


Przebarwienia na twarzy i dekolcie są defektem kosmetycznym mogącym stanowić dla wielu osób istotny problem. Zmiany pigmentacyjne na skórze dotyczą co trzeciej trzydziestolatki i niemal każdej kobiety po pięćdziesiątym roku życia. W odpowiedzi na potrzeby tej grupy kobiet Laboratorim L’biotica opracowało preparat skutecznie wybielający przebarwienia.

Zawiera on wyjątkowo skuteczną substancję aktywną Sabiwhite. Sabiwhite wybiela wszystkie rodzaje przebarwień naskórkowych. Dodatkowo hamuje produkcję melaniny w skórze, a więc zapobiega powstawaniu nowych zmian pigmentacyjnych. Preparat zawiera także filtry UVA, UVB, których podstawowym zadaniem jest ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Sabiwhite
Ten wyjątkowy surowiec jest naturalnym wyciągiem otrzymywanym z korzenia kurkumy. Badania in vitro wykazały, że SabiWhite™ znacznie hamuje tyrozynazę odpowiedzialną za produkcję melaniny w skórze. W tym przypadku skuteczność SabiWhite™ jest wyższa niż stosowanych zwykle surowców wybielających, takich jak np. kwas kojowy Sabiwhite ma działanie przeciwwolnorodnikowe. Skutecznie chroni przed powstawaniem wolnych rodników, a jednocześnie blokuje już powstałe przed dalszym utlenianiem.

Ochrona SabiWhite™ przed wolnymi rodnikami jest większa niż ochrona witaminy E. Badania laboratoryjne wykazały, że SabiWhite™ chroni przed promieniowaniem UVB odpowiedzialnym za zmiany pigmentacyjne oraz podrażnienia na skórze.

D‘orientine (Roślinne DHEA)

Otrzymane z owoców daktyli roślinne DHEA to składnik identyczny z naturalnym hormonem wytwarzanym przez organizm ludzki. Zastosowany w  kremie ma właściwości regenerujące, przeciwutleniające, ujędrniające, łagodzące, a także wygładzające zmarszczki.

Filtry przeciwsłoneczne fizyczne

Związki chemiczne wykorzystywane w kosmetykach, których podstawowym zadaniem jest ochrona skóry przed szkodliwym działaniem światła słonecznego. Zawarte w preparacie filtry fizyczne w postaci dwutlenku tytanu (TiO2) to związki, które działają jak mikrolustra - odbijają promieniowanie
ultrafioletowe, nie przepuszczając go w głąb skóry.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h