Blanx BioRepair Total P, pasta pełna ochrona, 75 ml
17.69 zł

Blanx BioRepair Total P, pasta pełna ochrona, 75 ml

Blanx BioRepair Total P, pasta pełna ochrona, 75 ml
Ostatnia cena produktu
17.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Pasta do zębów BlanX BioRepair Total Protection naprawia powierzchnię szkliwa.
 

Właściwości

Pasta do zębów do codziennego stosowania zapewniająca pełną ochronę. Chroni dziąsła oraz skutecznie zwalcza próchnicę i nieświeży oddech.

Każdego dnia zęby są narażone na działanie bodźców mechanicznych (szczoteczka do zębów) i chemicznych (pokarmy i kwasy), powodujących mikroskopijne, niezauważalne zarysowania, pęknięcia i szczeliny, w których gromadzi się osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa.

Pasta do zębów BlanX BioRepair Total Protection (Pełna Ochrona) zawiera aktywne mikrocząsteczki o takiej samej strukturze i składzie jak struktura zębów. Mikrocząsteczki BioRepair wiążą się ze szkliwem i zębiną, wnikając w niewielkie rysy i pęknięcia naprawiając je.

BlanX BioRepair Total Protection (Pełna Ochrona) skutecznie zwalcza również płytkę bakteryjną, kamień nazębny oraz nieświeży oddech.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h