Błonnik Polski owsiany, proszek, 500 g
45.70 zł

Błonnik Polski owsiany, proszek, 500 g

Błonnik Polski owsiany, proszek, 500 g
Ostatnia cena produktu
45.70 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Błonnik jest substancją, która w naturalny sposób przywraca równowagę biologiczną organizmu. Wraz z rozwojem cywilizacji i modą na modyfikowanie, barwienie, sztuczne polepszanie i  dosładzanie żywności obecność błonnika w codziennym pożywieniu jest znikoma.

 Jest to idealny produkt dla dzieci, które nie chcą jeść owsianki.

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Właściwości składników

Błonnik pod wpływem wody pęcznieje w żołądku tworząc żel, który bardzo znacznie powiększa swoją objętość i wypełnia żołądek powodując uczycie sytości i braku łaknienia. Żel pokrywa również powierzchnie jelit ograniczając wchłanianie cukrów, tłuszczów i cholesterolu.

Fakt ten pozwala osobom odchudzającym się efektywnie planować dietę, pozbyć się uczucia głodu, chęci podjadania i jednocześnie ograniczyć wchłanianie wysokokalorycznych substancji. Błonnik również w naturalny sposób likwiduje zaparcia.

Zalecane dzienne spożycie

trzy razy dziennie od 4 do 8 łyżeczek od herbaty lub według własnych potrzeb, dodając do jogurtów lub ciepłego mleka. Można również wymieszać z produktami spożywanymi codziennie takimi jak zupy, soki itd.

Błonnik owsiany najlepiej smakuje z ciepłym mlekiem oraz w połączeniu z płatkami każdego rodzaju. Należy posypać płatki błonnikiem, wymieszać, a następnie zalać mlekiem.

Po spożyciu należy obficie popić.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h