Deloxar, żel kosmetyczny na blizny, 15 ml
176.06 zł

Deloxar, żel kosmetyczny na blizny, 15 ml

Deloxar, żel kosmetyczny na blizny, 15 ml
Ostatnia cena produktu
176.06 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Zalety stosowania Deloxaru w kosmetologii:
 

  • Może być używany pod makijaż.
  • Nie podrażnia i nie wysusza skóry.
  • Idealnie przylega do skóry.
  • Jest niewidoczny przy ruchach mimicznych.

Właściwości

Deloxar zawiera dwa składniki: dimethicon i simethicon. Są to substancje z grupy związków chemicznych zwanych polisilikolanami. W zetknięciu z powietrzem oba składniki tworzą delikatną błonę na powierzchni skóry. Wnikają w wierzchnią warstwę (ok 1-2 mm) skóry, lecz nie ulegają wchłanianiu do organizmu i krwiobiegu.

Dlatego ich działanie jest wyłącznie miejscowe i całkowicie bezpieczne dla organizmu. Mechanizm działania nie jest całkowicie poznany, ale skuteczność we wszystkich wyżej wymienionych wskazaniach jest duża lub bardzo duża i została potwierdzona badaniami dermatologicznymi i obserwacjami użytkowników.

Deloxar nanosi się cienką warstwą na umytą powierzchnię skóry lub blizny codziennie rano i wieczorem. Efekty wygładzenia skóry są widoczne po kilku dniach stosowania, zaś po 3-5 tygodniach pielęgnacji działanie jest optymalne. Duże blizny i bliznowce wymagają dłuższego stosowania, w zależności od czasu ich powstania. Im starsze blizny tym dłuższy musi być czas stosowania Deloxaru.

Deloxar można łatwo nałożyć na twarz. Po rozsmarowaniu zastyga w odporną na wodę niewidoczną i nieodczuwalną przez użytkownika błonkę.

Przeznaczenie

Deloxar jest dermatokosmetykiem produkowanym w postaci żelu. W kosmetologii Deloxar stosuje się w celu wygładzenia skóry, a więc w przypadku zmarszczek, rozstępów skóry spowodowanych ciążą lub otyłością, wygojonych zmian po trądziku, ospie itp. W medycynie estetycznej Deloxar stosuje się zewnętrznie w przypadku blizn i bliznowców (keloidów).

Stosowanie

Umyć i osuszyć miejsce, na które chcemy nałożyć żel. Wycisnąć niewielką ilość Deloxaru i delikatnie rozprowadzić na skórze lub bliźnie, a następnie wmasować. Żel stosować dwa razy dziennie, rano i na noc. Nie wolno smarować żelem niezagojonych ran oraz miejsc ze stanem zapalnym, np. aktywnych zmian trądzikowych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h