Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

L'Erbolario Effetto Reale, woda krystalizowana, działanie nabłyszczające, włosy suche i zniszczone, 100 ml

L'Erbolario Effetto Reale, woda krystalizowana, działanie nabłyszczające, włosy suche i zniszczone, 100 ml

Opis

L'Erbolario Effetto Reale

Woda krystalizowana, działanie nabłyszczające, włosy suche i zniszczone.

Skład według INCI

Citrus Nobilis Fruit Extract, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Hydrolyzed Walnut Extract, Royal Jelly Extract, Mel Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Hydrolyzed Chestnut Extract, Chondrus Crispus Extract, Citrus Aurantium Amara Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis Flower Extract, Coco Glucoside, Profumo/Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Właściwości

Z aminokwasami z mleczka pszczelego i zieloną mandarynką.
Działanie nabłyszczające - do włosów suchych i zniszczonych.
Błyskawiczne i skuteczne upiększenie w jednym ruchu, z równoczesną odbudową struktury i działaniem odżywczym, aby wzmocnić nawet najbardziej przesuszone włosy, dzięki Aminokwasom ze szlachetnego Mleczka Pszczelego i czystej ekologicznej wodzie z Zielonej Mandarynki.
Dobrze nawilżone włosy łatwo dają się rozczesać i układać.

Stosowanie

Rozpyl produkt na całej długości włosów. Można stosować kosmetyk zarówno na mokre włosy, aby je odżywić, jak i na suche włosy, aby je podkreślić i wystylizować.

Uwagi

Produkt monitorowany na zawartość 7 metali, aby zmniejszyć ryzyko alergii: *(nikiel, ołów, arsen, kadm, rtęć, antymon i chrom) w celu ochrony nawet najwrażliwszej skóry.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus