Produkt w kategoriach

L'Erbolario Absinthium, balsam do ciała z 3 gatunków artemisji dla mężczyzn, 30 ml

L'Erbolario Absinthium, balsam do ciała z 3 gatunków artemisji dla mężczyzn, 30 ml

24.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

L'Erbolario Absynt

Balsam do ciała z 3 gatunków artemisii dla mężczyzn.

Właściwości

Balsam do ciała, wzbogacony ekstraktami z 3 gatunków Artemisii.

Zwalcza przedwczesne starzenie się skóry, dzięki zastosowaniu przeciwutleniacza, substancji nawilżających i ściągających, takich jak witamina C, oligosacharydy i taniny. 

Każdego dnia pomaga utrzymać naturalną elastyczność skóry dzięki właściwościom ujędrniającym masła shea i składnikom odżywczym oleju słonecznikowego.

Uwagi

Produkt monitorowany na zawartość 7 metali, aby zmniejszyć ryzyko alergii: *(nikiel, ołów, arsen, kadm, rtęć, antymon i chrom) w celu ochrony nawet najwrażliwszej skóry.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 855 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus