Produkt w kategoriach

Akuku, laktator ręczny, niebieski, 1 szt.

Akuku, laktator ręczny, niebieski, 1 szt.

54.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Laktator ręczny - niebieski.

  • prosty w obsłudze
  • silikonowa nakładka dopasowana do kształtu piersi
  • wygodny uchwyt

 

Zawartość opakowania

W zestawie znajduje się: laktator ręczny, zestaw do karmienia (butelka + smoczek), adapter dla butelek szerokootworowych.

 

Charakterystyka produktu

Laktator ręczny akuku służy do odciągania mleka z piersi matki i imituje naturalny sposób pobierania pokarmu przez dziecko. Idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu, jak i w trakcie okazjonalnych problemów laktacyjnych (np. nawale pokarmu, poranionych brodawkach). Przydatny dla aktywnych i pracujących mam, korzystających z alternatywnych form karmienia mlekiem własnym.

Imitowanie naturalnego cyklu ssania przez dziecko
Automatyczne odciąganie, które uruchamiamy przy każdym naciśnięciu rączki pompki, powoduje wytworzenie się cyklu „ssanie - oddech" imitującego naturalny sposób ssania przez dziecko.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus