AA Help, płyn do higieny intymnej, 300 ml
AA Help, płyn do higieny intymnej, 300 ml
0.00 zł

AA Help, płyn do higieny intymnej, 300 ml

AA Help, płyn do higieny intymnej, 300 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Specjalistyczny płyn do higieny intymnej.

Skład według INCI

kwas mlekowy utrzymuje prawidłową mikroflorę bakteryjną. Aloes działa ochronnie na naskórek, stymuluje regenerację tkanek, przyspiesza gojenie się ran, a także stanowi skuteczną barierę ochronną dla drobnoustrojów i agresywnych czynników środowiskowych. Betaina zastosowana w preparatach ma doskonałe własności nawilżające. Pochodna kwasu undecylenowego o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Bardzo delikatna baza myjąca bez mydła oparta jest o naturalne oleje - kokosowy, palmowy i słonecznikowy, zapewnia bardzo dobrą tolerancję i jednocześnie skuteczne mycie. D-pantenol i alantoina wykazują działanie łagodzące.

Właściwości

Preparat zapewnia uczucie świeżości i czystości oraz skuteczną neutralizację niepożądanych zapachów przez cały dzień.

Przeznaczenie

Do codziennego, zewnętrznego użytku, zamiast mydła.

Stosowanie

Dla kobiet nadwrażliwych, które stale trapią podrażnienia wywołane przez podpaski, bieliznę lub kosmetyki, potrzebują płynów zawierających składniki łagodzące i kojące, preferują produkty bezzapachowe.
Seria AA Help została stworzona w oparciu o długoletnie doświadczenie w produkcji preparatów dla alergików, przy współpracy z lekarzami dermatologami i alergologami, z myślą o tych wszystkich, którzy mają: wrodzoną lub nabytą nadwrażliwość skóry, alergię kontaktową skóry, cechy skóry atopowej, wywiad złej tolerancji kosmetyków i wyrobów chemii gospodarczej.
 

Producent

OCEANIC
Łokietka 58
Sopot
Cechy produktu
PRODUCENT