Produkt w kategoriach

PiC Delicate, plastry, 19 x 72 mm (medium), 20 szt.

PiC Delicate, plastry, 19 x 72 mm (medium), 20 szt.

3.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Delikatny plaster z antybakteryjnym opatrunkiem.

Rozmiar: 19 x 72 mm

Działanie

Delikatny plaster z antybakteryjnym opatrunkiem zawierającym Dwuglukonian Chlorheksydyny, substancję przeciwbakteryjną o szerokim spektrum działania, która umożliwia kontrolę mikrośrodowiska opatrunku, gwarantując ochronę rany przed ryzykiem infekcji. Hipoalergiczny, oddychający i miękki.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Oczyścić i zdezynfekować ranę. Do użycia również przy zranieniach z naruszeniem skóry właściwej. Upewnić się, że część samoprzylepna ma kontakt z czystą, sucha i nieuszkodzoną skórą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt jednorazowego użytku (do użycia raz przez jednego pacjenta).

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie używać ponownie: niebezpieczeństwo infekcji i ryzyko utraty właściwości.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 855 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus