Avent, butelka Classic+, szerokootworowa, 260 ml, 1 szt.
22.49 zł

Avent, butelka Classic+, szerokootworowa, 260 ml, 1 szt.

Avent, butelka Classic+, szerokootworowa, 260 ml, 1 szt.
Ostatnia cena produktu
22.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Avent Butelka dla niemowląt Classic+.

  • 260 ml
  • Smoczek o wolnym wypływie
  • 1 m+

 

Zawartość opakowania

Butelka do karmienia Philips Avent Classic+ została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A (polipropylenu), zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej (2011/8/UE).

Przeznaczenie produktu

1 miesiąc+

Charakterystyka produktu

W przeciwieństwie do innych butelek dla niemowląt nasze butelki są wyposażone w smoczki ze zintegrowanym systemem antykolkowym o klinicznie potwierdzonym działaniu, co ułatwia poprawne złożenie butelki. Gdy karmisz dziecko, wyjątkowy zaworek smoczka otwiera się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka. Nową butelkę Classic + zaprojektowano tak, aby nie przeciekała w trakcie karmienia, dzięki czemu karmienie staje się prawdziwą przyjemnością.

Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę do karmienia można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

Uwagi i środki ostrożności

Butelki Philips Avent Classic+ są zgodne z większością produktów z tej serii. Zalecamy używanie butelek Classic + wyłącznie ze smoczkami Philips Avent Classic+.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 915 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Płeć