Produkt w kategoriach

Avent, silikonowy, antykolkowy smoczek na butelkę, 0-6 m, 2 szt.

Avent, silikonowy, antykolkowy smoczek na butelkę, 0-6 m, 2 szt.

18.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Avent Smoczek Natural. 

  • 2 sztuki
  • Dla noworodków
  • 0 m+

Zawartość opakowania

Smoczek został wykonany z silikonu - materiału niezawierającego bisfenolu A, zgodnie z dyrektywą UE (2011/8/EU).

Przeznaczenie produktu

Smoczek dla noworodków z 1 dziurką (0 m+).

Charakterystyka produktu

Smoczek jest wyposażony w innowacyjne płatki, które powodują, że przypomina on pierś - dzięki temu dziecko może przyssać się do niego w naturalny sposób. Ułatwia to łączenie karmienia piersią i butelką.

Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka. Twoje dziecko polubi bardziej wygodny sposób karmienia.

Innowacyjny, podwójny zawór zmniejsza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki, odprowadzając powietrze do butelki zamiast do brzuszka dziecka.

Uwagi i środki ostrożności

Zalecamy używanie smoczków do karmienia Natural wyłącznie z butelkami Natural.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 835 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus