Produkt w kategoriach

PiC My Skin, plastry na rany pooperacyjne, hydrożelowe, 10 x 8, 3 szt.

PiC My Skin, plastry na rany pooperacyjne, hydrożelowe, 10 x 8, 3 szt.

39.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Plastry hydrożelowe PiC Solution My Skin na rany pooperacyjne

3 szt. w rozmiarze 100x80mm (wkład opatrunkowy: 60x40mm).

Działanie

My Skin jest zaawansowanym sterylnym opatrunkiem na rany pooperacyjne / chirurgiczne i duże rany urazowe, również ze szwami, który zapewnia szybsze gojenie i większą wydajność dzięki wyjątkowej technologii Profast Technology®, wykorzystującej innowacyjny profesjonalny wkład hydrożelowy.
My Skin zapewnia maksymalny komfort przez kilka dni, umożliwiając przewiewność i chroniąc przed dostępem wody, brudu i bakterii.

Przezroczysty wkład opatrunkowy.

Wskazania

My Skin jest zaawansowanym sterylnym opatrunkiem na rany pooperacyjne / chirurgiczne i duże rany urazowe, również ze szwami.

Uwagi

Nie zawiera lateksu.

Testowany na oddziale ratunkowym.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus