Produkt w kategoriach

Canpol, magiczne łyżeczki zmieniąjace kolor, 2 szt.

Canpol, magiczne łyżeczki zmieniąjace kolor, 2 szt.

5.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Magiczne łyżeczki zmieniające kolor.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdują się 2 sztuki (większa i mniejsza).

Przeznaczenie produktu

Wiek: 5 miesięcy+.

Charakterystyka produktu

Magiczne łyżeczki do karmienia pomagają kontrolować temperaturę podawanego dziecku pokarmu, gdyż wykonane są z tworzywa, które pod wpływem wysokiej temperatury (ok. 40oC) zmienia barwę na jaśniejszą (tym jaśniejszą im temperatura jest wyższa). Łyżeczki mają też zaokrąglone kształty, które nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka.

Stosowanie produktu

Łyżeczkę należy zanurzyć w jedzeniu i pozostawić na około 1 minutę. Jeśli kolor łyżeczki zmieni się, należy poczekać aż pokarm ostygnie. Jeśli po kolejnym zanurzeniu, łyżeczka nie zmieni barwy, jedzenie gotowe jest do podania dziecku.

Uwagi i środki ostrożności

  • Nie do użytku w mikrofali.
  • Nie do użytku w zmywarce.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus