Porost islandzki, zioło pojedyncze (Flos), 50 g

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
Paczkomat InPost
2.99 zł
  • Producent:FLOS MOKRSKO
  • Typ preparatu:Produkt leczniczy
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Opis

Porost islandzki - zioła do zaparzania.

Skład

100 g produktu zaiwera 100 g porostu islandzkiego (Lichen islandicus).
Zawartość opakowania: 50 g.

Dawkowanie

podanie doustne w postaci odwaru: 1 łyżeczkę produktu (ok. 1,5 g) zalać 1 filiżanką ciepłej wody, zagotować i utrzymywać we wrzeniu 15 minut. Przecedzić. W ten sposób przygotowany odwar pić 2-3 razy dziennie po 1 filiżance. Stosować zawsze świeży odwar.

Wskazania

Wspomagająco w kaszlu spowodowanym podrażnieniem błony śluzowej jamy ustnej i gardła.


Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na porost islandzki.
Nie zaleca się stosowania u dzieci do 12 roku życia.

Działania niepożądane

Nie znane.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Jeśłi objawy nasilą się lub nie ustąpią należy skontaktować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia gorączki, duszności lub pojawienia się ropnej plwociny zasięgnąć porady lekarza.
Brak danych dotyczących bezpieczeństwa dlatego nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.
Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, w temperaturze nie wyższej niż 30oC. Chronić od światła, wilgoci, wpływu obcuch zapachów. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 842 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus