Produkt w kategoriach

Liston, kapsułki, 60 szt.

Liston, kapsułki, 60 szt.

24.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

LISTON NA KAMIENIE Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający składniki wspomagające wypłukiwanie małych złogów kamieni oraz piasku z dróg moczowych.

Wypłukuje i zapobiega.

 

Skład

Phaseoli pericarpium extract, Petroselinum crispum extract, Levisticum officinale extract, Urtica dioica extract, Lactobacillus acidophilus.

Właściwości

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający unikalne połączenie składników ziołowych oraz bakterii funkcyjnych wspomagających profilaktykę odkładania się szczawianów w drogach moczowych.

Produkt zawiera:

  • Wchodzące w skład naturalnej mikroflory jelit bakterie funkcyjne Lactobacillus acidophilus, które posiadają zdolność do rozkładu szczawianów prowadzących do powstawania kamieni nerkowych.
  • Cytrynian magnezu o właściwościach alkalizujących - inhibitor krystalizacji szczawianów.
  • Dobroczynny dla układu moczowego wyciąg z mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva-ursi).
  • Działające łagodnie moczopędnie wyciągi z owocni fasoli (Phaseoli pericarpium), z korzenia pietruszki (Petroselinum crispum) i korzenia lubczyku (Levisticum officinale) oraz z ziela pokrzywy (Urtica dioica), które wspomagają wypłukiwanie piasku z dróg moczowych. 
  • Witaminę B6 przyczyniającą się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz prawidłowej syntezy cysteiny.

Przeznaczenie

Do postępowania dietetycznego dla osób, u których występują problemy z odkładaniem się szczawianów w drogach moczowych, w profilaktyce tworzenia się piasku i kamieni w nerkach.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 858 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus