Produkt w kategoriach

Kwiat ślazu, zioło pojedyncze, 50 g (Flos)

Kwiat ślazu, zioło pojedyncze, 50 g (Flos)

7.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL

Opis

Kwiat ślazu - Malae flos

Skład

100 g produktu zawiera 100 g kwiatu ślazu.

Dawkowanie

Do stosowania doustnego w postaci odwaru: 1 łyżkę kwiatów zalać 1 szklanką gorącej wody, moczyć przez 15 minut, zagotować, odstawić na 10 minut, przecedzić. Pić 2-3 razy dziennie w ten sposób przygotowany odwar między posiłkami pamietając aby był on zawsze świeży i ciepły.

 

Wskazania

Środek tradycyjnie stosowany w podrażnieniach błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz w zwiazanym z tym suchym kaszlu odruchowym. Skuteczność produktu w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na kwiat ślazu.

Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią.

Działania niepożądane

Dotychczas nie stwierdzono.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 828 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }