Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Tarvit D+K, kapsułki twist-off, 30 szt

Tarvit D+K, kapsułki twist-off, 30 szt

  • Producent: POLFA TARCHOMIN
  • Typ preparatu:Środek spoż. specj. przeznaczenia żyw.
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie

Opis

Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego.
Witamina D i K w kapsułkach dla niemowląt.

Skład

Tarvit D+K jest w postaci kapsułek twist-off, zawiera 400 j.m witaminy D3 oraz 25 mcg witaminy K1, co stanowi 100% zapotrzebowania u małych dzieci.

Właściwości

Witamina D3 jest niezbędna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci, utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz właściwego funkcjonowania układu immunologicznego.

Witamina K jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie układu krzepnięcia krwi. Jej niedobór występuje u noworodków i niemowląt do ukończenia 3 miesiąca życia.

Dodatkowa podaż witamin D i K u dzieci karmionych piersią jest niezbędna ze względu na ich zbyt niską zawartość w pokarmie matki.

Przeznaczenie

Tarvit D+K to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla noworodków, niemowląt oraz dzieci urodzonych przedwcześnie.
Przeznaczony do postępowania dietetycznego w niedoborach witamin D i K, w zapobieganiu chorobie z niedoboru witaminy K oraz w profilaktyce krzywicy.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus