Medela, Swing plus Calma, odciągacz pokarmu, 1 szt.
496.49 zł

Medela, Swing plus Calma, odciągacz pokarmu, 1 szt.

Medela, Swing plus Calma, odciągacz pokarmu, 1 szt.
Ostatnia cena produktu
496.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Elektryczny odciągacz pokarmu z dwufazowym systemem odciągania.
Wygodny, cichy, wydajny.
Uhonorowany nagrodami elektryczny odciągacz pokarmu Swing jest idealny dla kobiet szukających nowoczesnych wydajnych rozwiązań.

Produkt posiada 2-letnią gwarancję.

Skład

Zasilacz sieciowy w zestawie.
Zasilanie prądem lub bateryjne. Baterie nie są dołączone do zestawu.

Działanie

Technologia 2-fazowego odciągania 2-Phase Expression Technology, stworzona przez firmę Medela, indywidualnie regulowane podciśnienie oraz ciche działanie zapewniają największy komfort, dzięki czemu ten odciągacz jest idealny do częstego odciągania.
Jest łatwe do noszenia, może działać na baterie lub prąd, proste w obsłudze i czyszczeniu, jak i oferuje oszczędność czasu oraz elastyczność.

Technologia 2-fazowego odciągania pokarmu naśladuje naturalny rytm ssania dziecka, aby szybciej odciągać większą ilość mleka.
Krótkie, płytkie ruchy stymulują wypływ, potem następuje odciąganie głębsze, bardziej intensywne, co zapewnia optymalny przepływ mleka.
Calma, unikalny sposób karmienia mlekiem matki, umożliwia dziecku robienie regularnych przerw na oddychanie, co podtrzymuje prawidłowy sposób ssania piersi.
Pionierski sposób wykorzystania unikalnej więzi matki i dziecka podczas karmienia piersią.

Uwagi

Odciągacze pokarmu są wyrobami medycznymi do użytku osobistego. Użycie przez więcej niż jedną kobietę może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Ze względów higienicznych po otwarciu nie podlegają zwrotowi.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Specyfika