Fix Pokrzywa, (Flos), 1,5 g, 30 szt
3.29 zł

Fix Pokrzywa, (Flos), 1,5 g, 30 szt

Fix Pokrzywa, (Flos), 1,5 g, 30 szt
Ostatnia cena produktu
3.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Liść pokrzywy - zioła do zaparzenia w saszetkach.

Skład

100 g produktu zawiera 100 g pokrzywy.

Dawkowanie

Podanie doustne w postaci naparu: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2 saszetki produktu zalać 1 szklanką wrzącej wody i naparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 2-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Stosować zawsze świeży napar.

Działanie

Produkt o łagodnym działaniu moczopędnym. Stosowany pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych i łagodnych dolegliwościach reumatycznych.

Wskazania

Łagodne stany zapalne dródg moczowych, łagodne dolegliwości reumatyczne

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na liść pokrzywy. Nie stosować w przypadku obrzęków spowodowanych chorobą serca lub nerek. Nie stosować w trakcie ciąży i karmienia piersią.

Działania niepożądane

W wyjątkowych przypadkach mogą wystąpić lekkie zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (bóle brzucha, nudności, biegunka), reakcje alergiczne (świąd, pokrzywka, wysypka skórna). W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Stosowanie liścia pokrzywy może mieć wpływ na leki stosowane w cukrzycy.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h