Flos-Lek Slim Line, krem - żel na rozstępy, 100 ml
Flos-Lek Slim Line, krem - żel na rozstępy, 100 ml
0.00 zł

Flos-Lek Slim Line, krem - żel na rozstępy, 100 ml

Flos-Lek Slim Line, krem - żel na rozstępy, 100 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krem-Żel polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry o obniżonym poziomie elastyczności i jędrności. Szczególnie dla osób z nadwagą, widocznym cellulitem oraz rozstępami na udach i pośladkach.

Skład według INCI

Bardzo dobrze rozprowadza się z dość dużym poślizgiem, a odpowiednio dobrana konsystencja pozwala na równomierne naniesienie niewielkiej ilości preparatu na skórę i wykonanie intensywnego masażu, niezbędnego aby pobudzić przepływ limfy.
Dzięki zawartości wyciągów z Cucurbita Pepo, chikory, złocienia jadalnego oraz hydroksyproliny chroni włókna elastyny i kolagenu ograniczając działanie enzymów niszczących ich sieć. Jednocześnie przywraca zdolność do odnowy komórkowej. Zdecydowanie poprawia własności biomechaniczne skóry : jędrność, elastyczność i sprężystość. Polepsza mikrorzeźbę skóry i wyrównuje jej koloryt, rozjaśniając rozstępy i zmniejszając ich widoczność.

Właściwości

Stosowany bezpośrednio po kąpieli delikatnie zmiękcza i likwiduje uczucie szorstkości naskórka. Regularnie stosowany wpływa na ogólną kondycję skóry, wyraźnie poprawiając jej nawilżenie i napięcie. Czyni ją zdecydowanie gładszą, jędrniejszą i bardziej elastyczną. Zmniejsza widoczność rozstępów i tzw. „pomarańczową skórkę”.
Badania aparaturowe potwierdziły: wzrost nawilżenia o 19%, wzrost elastyczności całkowitej o 13,2%, zmniejszenie obwodu uda średnio o 1cm.


 

Producent

FLOS LEK
Geodetów 154
Piaseczno
Cechy produktu
PRODUCENT