Produkt w kategoriach

Sinulan Direct, spray do gardła, 30 ml

Sinulan Direct, spray do gardła, 30 ml

17.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Sinulan Direct na ból gardła to lepki, tworzący powłokę, hipertoniczny roztwór.
Wyrób zawiera tylko w 100% naturalne i bezpieczne składniki.

Skład

glicerol, woda, miód, ekstrakty z Hedera helix\ Rlbes nigrum, olejek eteryczny z Eucalyptus globulus.
Dawka dobowa dostarcza mniej niż 2 g cukru dziennie.

Działanie

Po rozpyleniu na powierzchni gardła Sinulan Direct na ból gardła tworzy na błonie śluzowej gardła osmotycznie aktywną powłokę, która mechanicznie przyciąga hipotoniczny płyn z głębszych partii błony śluzowej gardła. Ten intensywny przepływ płynu na zewnątrz powoduje oddzielenie i usunięcie wszystkich zanieczyszczeń występujących na powierzchni gardła, takich jak bakterie, wolne cząstki wirusów, cząstki pyłów, martwe komórki i ich pozostałości.
Wyrób działa jako mechaniczny roztwór antyseptyczny i oczyszczający.
Powłoka, którą tworzy, pomaga powstrzymać dalszy rozwój infekcji, a także chroni powierzchnię gardła przed podrażnieniami i drażniącymi czynnikami zewnętrznymi, co łagodzi ból.

Wskazania

Leczenie bólu i infekcji gardła.
Sinulan Direct na ból gardła może być stosowany przez dzieci powyżej 8. roku życia, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wyłącznie do stosowania miejscowego.
Delikatnie wstrząsnąć pojemnikiem, zdjąć nasadkę i skierować końcówkę rozpylającą w stronę gardła. Rozpylić spray, naciskając palcem w celu uwolnienia produktu do gardła, jak przedstawia poniższa ilustracja.
Rozpylić produkt 3-4 razy, tak aby utworzył on cienką warstwę na powierzchni gardła.
Zalecamy, aby stosować spray co 20-30 minut na początku leczenia w ciągu pierwszych 2-3 godzin, a następnie 3-4 razy na dobę, aż do całkowitego ustąpienia objawów.

 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Nie należy wdychać powietrza podczas rozpylania wyrobu Sinulan Direct na ból gardła.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników użytych podczas przygotowywania wyrobu lub jeśli w ciągu 7 dni jego stosowania nie nastąpi poprawa.

Uwagi

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus