Tran + witaminy A D E, kapsułki, 60 szt
14.76 zł

Tran + witaminy A D E, kapsułki, 60 szt

Tran + witaminy A D E, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
14.76 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Składniki

witamina A, witamina D, witamina E, kwasy tłuszczowe Omega-3

Właściwości składników

Preparat zawiera zespół łatwo przyswajalnych naturalnych witamin A, D i E, warunkujących prawidłową czynność organizmu, zwłaszcza w okresie wzrostu i wzmożonego zapotrzebowania. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe obniżające stężenie cholesterolu we krwi.

Zalecane dzienne spożycie

2-4 kapsułek 2 razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VITAMEX
Bergslagsgatan 9
602 18 Norrköping, Szwecja

Tran+witaminy A, D, E - Jecoris Aselli oleum - zastosowanie i działanie

Skład:

olej z wątroby dorsza

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzpełnia nieodobry nienasyconych kwasów tłuszczowych uzupełnia niedobory witaminy A uzupełnia niedobory witaminy E uzupełnia niedobory witaminy D3

Wskazania:

Niedobory witamin A, D i E. Okres wzrostu i dojrzewania-zapobieganie krzywicy, stany zwyrodnienia układu kostnego. Pomocniczo w okresie rekonwalescencji, chorobie wieńcowej. Stany obniżonej odporności, nawracające infekcje.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-4 kapsułki 2 razy dziennie. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Długotrwałe stosowanie bardzo wysokich dawek w porównaniu z dawkami zalecanymi może doprowadzić do hiperwitaminozy A i D.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadmiar witaminy A, D i/lub E w organizmie. Gdy Gdy przyjmujesz inne preparaty zawierające witaminy A, D i/lub E. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Ostrożnie stosować w dużych dawkach w ciąży (witamina A działa teratogennie na płód).

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus